רן אמסלם, עורך דין

נעים להכיר
רן אמסלם

הי, שמי רן אמסלם נשוי ואב לשני ילדים מקסימים ומשנת 2012 עורך דין, המתמחה בדיני תעבורה.

ה'אני מאמין' המקצועי שלי הוא, שלקוח המגיע אלי למשרד יקבל מעבר לידע והניסיון המקצועי רב השנים שלי , גם את רן האדם שרואה אותו, בעת משבר שהוא נקלע אליו מסיבה זו או אחרת, ויודע שחלק מהתפקיד שלי הוא להראות לו שגם בתוך תחושת הבלבול והפחד, יש אור בקצה המנהרה וביחד נוכל לצלוח גם את המשבר הזה בצורה הכי טובה שניתן.

היתרון המשמעותי עבור הלקוח שאני מייצג, הוא הניסיון רב השנים שצברתי כתובע משטרתי בתחום דיני התעבורה. סיימתי את לימודי המשפטים ונבחרתי להתמנות לתובע משטרתי.  כתובע, בחרתי לא להתמקד בתחום הפלילי, אלא דווקא ללכת למקום של תחום התעבורה, בשנים אלה עסקתי בניהול וטיפול במגוון נרחב של סוגי תיקי תעבורה כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילה, תאונות דרכים, דוחות מהירות, שימוש בטלפון בזמן נהיגה, חציית צומת באור אדום, הפחתת נקודות ועוד וכל זאת מצידו השני של המתרס.

בשלב מסויים בחרתי לקום ולפתוח משרד עצמאי, כי היה לי ברור שהלב שלי נמצא בצד הסניגור המגן על האנשים, כך שאוכל לעזור לאדם, שלרוב נקלע לסיטואציה זו – שלא מבחירה.  חשוב לי שאנשים ידעו כי החוק נועד קודם כל להגן עליכם – ולכן אסור להרים ידיים ולהתייאש! כל מה שאתם צריכים, זה אדם מקצועי ומיומן, שלא רק מכיר את נבכי החוק ויודע את הנהלים, ההוראות והתקנות, אשר נועדו למנוע פגיעה בזכויות של האזרח, אלא גם יודע להתאים אותם למקרה הספציפי שלכם: לבחון האם זכויותיך נפגעו ואם יש מה לעשות כדי לשנות את הגורל שחשבתם שנגזר עליכם,  בנוסף אתם מקבלים את כל הידע וההכרות שצברתי בשיטות ודרכי החשיבה של התובעים,  כך שאיתי תזכו כמו כל לקוחותיי בעבר ובעתיד לקבל את התוצאות הטובות ביותר בתיק.

המשרד שלי אמנם ממוקם בנתניה, אבל אני נותן שירות בבתי המשפט בכל הארץ. חשוב לדעת, כי בתחום התעבורה, לא מקום המגורים של הנאשם קובע היכן יערך המשפט אלא המקום בו קרתה העבירה. כלומר, אם תפסו אותך על מהירות בדרך חזרה מחופשה באילת, קרוב לודאי שתזכה לביקור נוסף בעיר הדרומית על מנת להשפט!

 הייחוד והאיכות של השירות שאני נותן במשרד הבוטיק שלי לא ישתנו, כי הם פועל יוצא של שתי נקודות חשובות:

הראשונה לראות כל לקוח כאדם ולא כעוד מספר של תיק והשניה שכל תיק עומד בפני עצמו בלי יחס לגודל התיק.

צרו קשר
× דברו איתי בוואצטאפ