אודות המשרד

רן אמסלם משרד עורכי דין

תחום התעבורה הינו אולי התחום המשפטי היחיד, שבו כל אדם נורמטיבי בישראל, בין אם הוא בעל רישיון נהיגה או גם אם לא, עשוי למצוא עצמו נחשד ו/או מואשם, בעבירות הנעות על הרצף בין עבירות קלות לעבירות חמורות, עקב טעות אנוש. ההבדל בין תוצאה שבה האדם ישלם את המחיר המירבי הקבוע בחוק בגין אותן עבירות בהם הואשם, לבין תשלום המחיר המינימלי או אפילו זיכוי מוחלט תלוי רק בדבר אחד – טיב הייצוג שעומד לצד אותו אדם.

משרד עורך הדין אמסלם, מתמחה בתחום דיני תעבורה ומייצג חשודים ונאשמים, במקצועיות הנובעת מידע וניסיון רב, תוך מתן ייחס אישי וליווי צמוד לכל תיק ותיק – מתחילתו ועד סופו.

הניסיון המקצועי הרב שמביא איתו עורך הדין רן אמסלם כתובע משטרתי בתחום התעבורה בניהול תיקים רבים ומגוונים, והכרותו עם המערכת המשפטית המשטרתית ודרכי פעולתה, מהווים יתרון משמעותי אל מול משרדים אחרים העוסקים בתחום. הדבר בא לידי ביטוי בייחוד במגוון הרחב של סוגי עבירות כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, נהיגה בזמן פסילה, התליית רישיון ועוד  

משרדנו מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ, ומעניק טיפול מקיף בלקוח, עד להגעה לפתרון כולל למצוקתו של הנאשם.

שרותי המשרד במשרדנו ניתן למצוא שירותים מגוונים, המותאמים לפעולות מול הרשויות השונות כגון:

במשרד הרישוי:

במשטרה / בית דין לתעבורה:

תאונת-דרכים

למשרדינו  מומחיות הנובעת מניסיון מצטבר רב בתחום דיני התעבורה, אנו פועלים למען לקוחותינו, בנאמנות, תוך שימת דגש על טובת הלקוח וטיפול רציף בתיק עד לסיום התיק, לשביעות רצונו של הלקוח.

צרו קשר
× דברו איתי בוואצטאפ